BIURO OBSŁUGI KLIENTA 22 765 65 32 (Czynne 10:00-15:00)
DARMOWA DOSTAWA OD 120 zł!

Pytania i odpowiedzi

DOSTAWA

1. Ile będę czekać na swoją przesyłkę ?

Paczki przygotowujemy pod zamówienie. Jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 12:00 dnia roboczego, nadamy ją jeszcze w tym samym dniu. Czas oczekiwania na przesyłkę uzależniony jest od wybranego przewoźnika. Zazwyczaj jest to od 1 do 2 dni roboczych w przypadku wybrania przesyłki kurierskiej, lub od 1 do 3 dni roboczych w przypadku przesyłki paczkomatowej. 

2. Jakie opcje dostawy mam do wyboru i ile one kosztują ?

Wszelkie informacja o kosztach przesyłki zawarte są w zakładce Czas i koszty dostawy.

3. Czy wysyłacie paczki za granicę?

Tak - mamy wielu klientów spoza terenu PL.

 

ANGEL'S TOUCH / ANGELO

1. Czy jest to produkt naturalny ?

Tak, jest to aromatyzowana kawa o wysokiej zawartości kofeiny.

2. Czy ten produkt szkodzi zdrowiu ?

Absolutnie nie, jednakże należy BEZWZGLĘDNIE przestrzegać zaleceń WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) w zakresie dobowej dawki kofeiny (patrz punkt 7). Nie należy podawać produktu dzieciom oraz należy ograniczyć dawki dla kobiet karmiących piersią, kobiet w ciąży, bądź kobiet planujących ciąże.

Zachęcamy również do obejrzenia filmiku: https://drive.google.com/open?id=172iC4en-a03p2fslMB0rLyPWNOko55rO

3. Ile kalorii zawiera ten produkt?

Wszystkie kawy oferowane w naszym sklepie mają wartość kaloryczną bliską zeru(1-2kcal/porcja). Spokojnie możesz spożywać ją nawet na najbardziej restrykcyjnych dietach.

4. Czy Wasze produkty zawierają cukier lub substancje słodzące?

Nie - w naszych produktach nie ma ani cukru, ani żadnych substancji słodzących. Nasze kawy mogą bez obawy spożywać również diabetycy. 

5. Czy oferujecie tylko smaki dostępne na waszej stronie ?

Aktualnie oferujemy tylko przedstawione smaki, jednak staramy się stale rozwijać naszą bazę produktów. 

6. Czym różni się Angel's Touch od Angelo?

Angel's Touch to kawa o zwiększonej zawartości kofeiny(264mg/5g), natomiast Angelo jest to kawa o tradycyjnej zawartości kofeiny - nie jest zwiększona. W Angelo dawka kofeiny oscyluje między 50-60mg, czyli dokładnie tyle ile w każdej, zwykłej kawie :)

7. Jakich efektów mogę się spodziewać po spożyciu kofeiny ?

Siła i prędkość z jaką kofeina działa na twój organizm uzależniona jest od wielu czynników. Głównymi z nich są wiek oraz masa ciała, ale również naturalne adaptacje organizmu do stałej podaży kofeiny.Kofeina spożywana w umiarkowanych ilościach usuwa zmęczenie, polepsza nastrój i koncentrację, oraz zwiększa wydolność psychofizyczną organizmu. 

Dla zdrowej osoby dorosłej bezpieczna wartość kofeiny w ciągu doby wynosi około 400 mg, natomiast dla kobiety w ciąży, bądź planujących ciąże, wynosi ona nie więcej niż 300 mg kofeiny w ciągu doby. Kofeiny nie powinny przyjmować dzieci.

Efekty spożycia 264 mg kofeiny mogą być skrajnie różne. Najbardziej widoczne są w ciągu około 30 minut od jej przyjęcia, lecz mogą utrzymać się aż do 4 godzin. Spożycie nadmiernej ilości kofeiny może spowodować pojawieniem się nudności, wymiotów, problemów z koncentracją, niepokoju, natłoków myśli oraz nawet omdleń. Zwiększona dawka może mieć również działanie moczopędne, co może skutkować odwodnieniem organizmu. W żadnym przypadku nie należy przekraczać zalecanej przez WHO dawki dziennej.

Dane na podstawie badań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)

8. Czy posiadacie badania na kawy GBS?

Każdy nasz produkt został dokładnie przebadany przez akredytowane instytucje min. J.S. Hamilton POLAND S.A, Eurofins Polska Sp. z.o.o. oraz Instytut Żywności i Żywienia.

Link do badań: https://drive.google.com/open?id=1UMquDsXB0MraHcCFu7eAzGl_-Rk7K76S

 

TEA-SHA

1. Jakie są przeciwwskazania do stosowania herbat Tea-Sha - z dodatkiem ekstraktu z Ashwagandhy?

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia opisanej na opakowaniu. 

W okresie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

 

KONTAKT

1. Jak i kiedy mogę się z Wami skontaktować ?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 - 15:00. Możesz do nas napisać wiadomość email na adres [email protected], zadzwonić (22) 765-65-32, bądź skontaktować się z nami na Facebooku.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium